Wybrany wątek opinii
A ja się pytam dlaczego oczyszczalnią wciąż kieruje były dyrektor ( na umowę zlecenie), mimo przejścia na emeryturę. Miejsce ponoć czeka na nowego zastępce burmistrza, który nie może objąć stanowiska kierowniczego w ciągu roku po zakończeniu kadencji, więc przeczeka w urzędzie. Dlaczego konkurs na dyrektora się nie odbył, na co czekają władze?
Do moderacji
Odpowiedz
32
4
Nieprawda z tą umową zlecenie. Prosimy o dowody.
Do moderacji
Odpowiedz
1
6