UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak to Pani Dalman powiedziała, tutaj cytuję "... moją wizją jest wizja..." Bary, kawiarnie??? Ile można siedzieć i jeść??!! Może jakieś sporty wodne, ścieżki na rowery, wystawy to przyciągnie turystów! Chce Pani robić więcej niż Pan Zamojcin, a mówi Pani, że jego budżet jest ryzykowny. To jak Pani chce osiągnąć więcej?? Ojjj Pani Magdaleno dużo ogólników. Przykro mi, ale nie uwierzyłam Pani. Za dużo wizji, za mało konkretów.
Tolkmiczanka