Wybrany wątek opinii

A Pani kandydatka taka oszczędna a startuje na radną i burmistrza. Radną już jest. Wygra w II turze to kolejne wybory. I kto za to płaci ?
(2018.11.01)
Wybory opłacane są przez państwo, a nie gminę
(2018.11.02)
Powrót do komentarzy