Wybrany wątek opinii

Dobry przedsiębiorca zarabia ryzykując i tak jest z Panem Józkiem. Każda inwestycja wiąże się z ryzykiem. Dziękujemy Panie Józefie. Fajnie będzie mieć takiego burmistrza.
(2018.11.01)
Swoje inwestycje za nasze pieniądze to umie robić.
(2018.11.02)
Powrót do komentarzy