UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dobry przedsiębiorca zarabia ryzykując i tak jest z Panem Józkiem. Każda inwestycja wiąże się z ryzykiem. Dziękujemy Panie Józefie. Fajnie będzie mieć takiego burmistrza.


Anuluj