A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
ten pan z to prawie z zawodu jest burmistrzem - lokalny Bareja.
Nasza Lucy wojownicza z Wilkowyj. W końcu.
"liczby, kwoty daty - ile ja zarobie" hahahahahaha skad sie ta baba urwała
Zadanie z matematyki: Ile dziś tolkmiczanie mieliby długu gdyby nie spadły z nieba(czyt. Urzędu Morskiego) 32 miliony na czysto(ponad 50mln przed janosikowym). Obecnie jest to prawie 11 milionów długu wg wiceburmistrza. Jeśli podzielimy tę kwotę na 6500 mieszkańców gminy to od noworodków do najstarszych seniorów każdy obywatel ma do oddania bankom za pośrednictwem urzędu 1692 złote. Zapłacimy za targowisko, przegrane procesy sądowe, drezyny, ratusz bez miejsca dla posiedzeń Rady Gminy itp.
Nie wiedziałam, że to tak wygląda. Szkoda tej naszej pięknie położonej gminy. A Pana kandydata to się po prostu ludzie boja.
Jak można głosować na p. Zamojcina skoro wraz z aktualnym burmistrzem zadłużyli tak gminę, że musiał wejść komisarz z Izby Obrachunkowej. Jeśli wygra obawiam się, że historia może powtórzyć się.
Widać, że naczelny nie jest zorientowany w temacie Tolkmicka stad taki tytuł? Ludzie sa zmęczeni!
A ja się pytam dlaczego oczyszczalnią wciąż kieruje były dyrektor ( na umowę zlecenie), mimo przejścia na emeryturę. Miejsce ponoć czeka na nowego zastępce burmistrza, który nie może objąć stanowiska kierowniczego w ciągu roku po zakończeniu kadencji, więc przeczeka w urzędzie. Dlaczego konkurs na dyrektora się nie odbył, na co czekają władze?
A ten w środku to prosto z pola i butó nie przebrał?
Zacznij czytać a nie pier.... :) pozdrowienia