A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Pani kandydatka cały czas podkreśla, że wszystko co złe to władze i kierownictwo gminy. Tylko zapomniała, że władze gminy to również Przewodnicząca Rady.
pomoc społeczna zatrzyma młodych serwując kolejną porcję $
Tak mówią ludzie, wiec coś w tym jest Ale konkursu jednak nie było. Dlaczego tak długo?
Ludzie dużo gadają. Widział Pan, żeby poprzedni dyrektor jezdzil na oczyszczalnie do pracy?? Bo ja nie.
A jeżeli chcę Pan się dowiedzieć czemu nie ma konkursu na dyrektora zapraszam na posiedzenie rady. Warto zapytać z wartościowych źródeł, nie z plotek.
barkas tolkmicko!!!
Jestem z Elbląga. Gratuluję mieszkańcom Tolkmicka tak dużego i żywego udziału w tym spotkaniu, Tak rodzi się społeczna świadomość i dobrze wróży Wam na przyszłość.
zamojcin wstydz sie nie wygrasz
Panie Józefie grtuluję. Same konkrety! I to, że Pan ma swoje zdanie i nie chcę Pan odpowiadać tak, żeby wszystkim pasowało, tak jak Pani Magdalena. Każdemy pomożemy, wszystko naprawimy, a kto ma doczynienia w zarządzaniu z ludźmi ten wie, że niestety nie da się wszystkim dogodzić. To wróży Tolkmicku charyzmatycznego rządzącego. Super!
Baba ktora nie umie się przedstawić chce objać stanowisko byle sie nachapać.... Zero pojecia o gminie i jej potrzebach.
Bo jak z własnego dachu cie zalewa a rynna leje na podwórko to trzeba miec pretense do wszystkich. Wezwij straż i po temacie a nie do gminy wydzwaniasz. Nikt za ciebie na twoim podwórku nie posprzata.