79
01.11.2018

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Pani kandydatka cały czas podkreśla, że wszystko co złe to władze i kierownictwo gminy. Tylko zapomniała, że władze gminy to również Przewodnicząca Rady.
(2018.11.01)

info

18  
  21
pomoc społeczna zatrzyma młodych serwując kolejną porcję $
(2018.11.01)

info

4  
  8
Tak mówią ludzie, wiec coś w tym jest Ale konkursu jednak nie było. Dlaczego tak długo?
Garyks (2018.11.01)
Ludzie dużo gadają. Widział Pan, żeby poprzedni dyrektor jezdzil na oczyszczalnie do pracy?? Bo ja nie. A jeżeli chcę Pan się dowiedzieć czemu nie ma konkursu na dyrektora zapraszam na posiedzenie rady. Warto zapytać z wartościowych źródeł, nie z plotek.
(2018.11.01)
barkas tolkmicko!!!
(2018.11.01)

info

12  
  3
Jestem z Elbląga. Gratuluję mieszkańcom Tolkmicka tak dużego i żywego udziału w tym spotkaniu, Tak rodzi się społeczna świadomość i dobrze wróży Wam na przyszłość.
(2018.11.01)

info

30  
  2
zamojcin wstydz sie nie wygrasz
(2018.11.01)
Panie Józefie grtuluję. Same konkrety! I to, że Pan ma swoje zdanie i nie chcę Pan odpowiadać tak, żeby wszystkim pasowało, tak jak Pani Magdalena. Każdemy pomożemy, wszystko naprawimy, a kto ma doczynienia w zarządzaniu z ludźmi ten wie, że niestety nie da się wszystkim dogodzić. To wróży Tolkmicku charyzmatycznego rządzącego. Super!
(2018.11.01)

info

18  
  23
Baba ktora nie umie się przedstawić chce objać stanowisko byle sie nachapać.... Zero pojecia o gminie i jej potrzebach.
...1 (2018.11.01)
Bo jak z własnego dachu cie zalewa a rynna leje na podwórko to trzeba miec pretense do wszystkich. Wezwij straż i po temacie a nie do gminy wydzwaniasz. Nikt za ciebie na twoim podwórku nie posprzata.
.... 1 (2018.11.01)