UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A Pani kandydatka taka oszczędna a startuje na radną i burmistrza. Radną już jest. Wygra w II turze to kolejne wybory. I kto za to płaci ?
A Pani kandydatka taka oszczędna a startuje na radną i burmistrza. Radną już jest. Wygra w II turze to kolejne wybory. I kto za to płaci ?