A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@E500 - Lepiej było poczekać po to, aby bardziej bolało i o to właśnie chodzi !!!!! Nie dla piratów drogowych !!! A tak nawiasem kary za przekraczanie prędkości są zdecydowanie za małe !!!
@E500 - Może chcieli sprawdzić czy mają do czynienia z w miarę rozsądnym kierowcą, który dynamicznie rusza, ale później w miarę trzyma się rozsądnej prędkości i któremu wystarczy zwrócić uwagę lub pogrozić palcem żeby przypomnieć mu o przepisach, czy z kretynem jeżdżącym w terenie zabudowanym z ponad 2-krotnie przekroczoną prędkością. Wyszło na to drugie, o co pretensje możesz mieć do siebie. Nikt za ciebie nie wciskał gazu. W sklepie też kradniesz i potem żalisz się na ochroniarza że za późno zareagował?
@E500 - Może chcieli sprawdzić czy mają do czynienia z w miarę rozsądnym kierowcą, który dynamicznie rusza, ale później w miarę trzyma się rozsądnej prędkości i któremu wystarczy zwrócić uwagę lub pogrozić palcem żeby przypomnieć mu o przepisach, czy z kret*nem jeżdżącym w terenie zabudowanym z ponad 2-krotnie przekroczoną prędkością. Wyszło na to drugie, o co pretensje możesz mieć do siebie. Nikt za ciebie gazu nie wciskał. W sklepie też kradniesz i potem żalisz się na ochroniarza że za późno zareagował?
500 złoty to słona zapłata, totalne bzdury, w kraju zachodnim by zapłacił z 1000 euro. Jezeli w Polsce będą karac tak niskimi mandatami, bandytyzm drogowy będzie kwitł w najlepsze.
@Zennon. - - Zgadzam się z Tobą !
@franiagt - - z Tobą też się zgadzam ! Kary naprawdę zbyt małe, raczej nie odstraszają skutecznie, bo piratów drogowych jest coraz więcej. Ogólnie na drogach to raczej jeżeli chodzi o bezpieczeństwo, to się nie poprawia a powiem, że jest coraz gorzej.
Idiota
@mądry - Ty idiota???
Bo odebrania prawa jazdy to jest nic, skoro nowe mozna kupic z dokumencikpl. Mandat powinien być duzo wiekszy. ..