UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@franiagt - - z Tobą też się zgadzam ! Kary naprawdę zbyt małe, raczej nie odstraszają skutecznie, bo piratów drogowych jest coraz więcej. Ogólnie na drogach to raczej jeżeli chodzi o bezpieczeństwo, to się nie poprawia a powiem, że jest coraz gorzej.