UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

500 złoty to słona zapłata, totalne bzdury, w kraju zachodnim by zapłacił z 1000 euro. Jezeli w Polsce będą karac tak niskimi mandatami, bandytyzm drogowy będzie kwitł w najlepsze.

franiagt

Anuluj