UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
500 złoty to słona zapłata, totalne bzdury, w kraju zachodnim by zapłacił z 1000 euro. Jezeli w Polsce będą karac tak niskimi mandatami, bandytyzm drogowy będzie kwitł w najlepsze.
franiagt
500 złoty to słona zapłata, totalne bzdury, w kraju zachodnim by zapłacił z 1000 euro. Jezeli w Polsce będą karac tak niskimi mandatami, bandytyzm drogowy będzie kwitł w najlepsze.
franiagt