UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@E500 - Może chcieli sprawdzić czy mają do czynienia z w miarę rozsądnym kierowcą, który dynamicznie rusza, ale później w miarę trzyma się rozsądnej prędkości i któremu wystarczy zwrócić uwagę lub pogrozić palcem żeby przypomnieć mu o przepisach, czy z kretynem jeżdżącym w terenie zabudowanym z ponad 2-krotnie przekroczoną prędkością. Wyszło na to drugie, o co pretensje możesz mieć do siebie. Nikt za ciebie nie wciskał gazu. W sklepie też kradniesz i potem żalisz się na ochroniarza że za późno zareagował?
Zennon.