UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@franiagt - - z Tobą też się zgadzam ! Kary naprawdę zbyt małe, raczej nie odstraszają skutecznie, bo piratów drogowych jest coraz więcej. Ogólnie na drogach to raczej jeżeli chodzi o bezpieczeństwo, to się nie poprawia a powiem, że jest coraz gorzej.