Wybrany wątek opinii
Niech pokażą całe nagranie! Jeżeli kierowca minął nieoznakowany radiowóz z taka prędkością to jak najbardziej jest słuszna kara.... Ja osobiście straciłem prawo jazdy ale nieoznakowany radiowóz stał zamna na światłach i gdy ruszyłem i przekroczyłem prędkość o 30 w terenie zabudowanym nic nie reagowali .... czekali aż będę miał 50+ i wtedy wykonali 2 pomiary i włączyli koguty .... tak jestem winny ale czy policja jako organ prewencyjny nie powinien reagować już odrazu po przekroczeniu prędkości o 30 ?
Do moderacji
Odpowiedz
7
8
A może mają taki próg tolerancji i za przekroczenie o 30 nie karają? Pomyśl... Zresztą co to za przekroczenie o 30 km/h dla E500. Pewnie od razu czuli że jeleń i da się odstrzelić...
Do moderacji
Odpowiedz
4
1
@E500 - Lepiej było poczekać po to, aby bardziej bolało i o to właśnie chodzi !!!!! Nie dla piratów drogowych !!! A tak nawiasem kary za przekraczanie prędkości są zdecydowanie za małe !!!
Do moderacji
Odpowiedz
4
4
@E500 - Może chcieli sprawdzić czy mają do czynienia z w miarę rozsądnym kierowcą, który dynamicznie rusza, ale później w miarę trzyma się rozsądnej prędkości i któremu wystarczy zwrócić uwagę lub pogrozić palcem żeby przypomnieć mu o przepisach, czy z kretynem jeżdżącym w terenie zabudowanym z ponad 2-krotnie przekroczoną prędkością. Wyszło na to drugie, o co pretensje możesz mieć do siebie. Nikt za ciebie nie wciskał gazu. W sklepie też kradniesz i potem żalisz się na ochroniarza że za późno zareagował?
Do moderacji
Odpowiedz
5
2
@E500 - Może chcieli sprawdzić czy mają do czynienia z w miarę rozsądnym kierowcą, który dynamicznie rusza, ale później w miarę trzyma się rozsądnej prędkości i któremu wystarczy zwrócić uwagę lub pogrozić palcem żeby przypomnieć mu o przepisach, czy z kret*nem jeżdżącym w terenie zabudowanym z ponad 2-krotnie przekroczoną prędkością. Wyszło na to drugie, o co pretensje możesz mieć do siebie. Nikt za ciebie gazu nie wciskał. W sklepie też kradniesz i potem żalisz się na ochroniarza że za późno zareagował?
Do moderacji
Odpowiedz
5
1
@Zennon. - - Zgadzam się z Tobą !
Do moderacji
Odpowiedz
1
1