Stracił prawo jazdy i słono za to zapłacił
33-letni kierowca mercedesa, który w centrum Elbląga pędził 125 km/h, stracił prawo jazdy i został ukarany 500-złotowym mandatem. Dodatkowo otrzymał 10 punktów karnych. Policjanci ostrzegają przed brawurą. Zbyt duża prędkość jest główną przyczyną tragedii na drogach.