Wybrany wątek opinii

500 złoty to słona zapłata, totalne bzdury, w kraju zachodnim by zapłacił z 1000 euro. Jezeli w Polsce będą karac tak niskimi mandatami, bandytyzm drogowy będzie kwitł w najlepsze.
franiagt (2018.08.21)
@franiagt - - z Tobą też się zgadzam ! Kary naprawdę zbyt małe, raczej nie odstraszają skutecznie, bo piratów drogowych jest coraz więcej. Ogólnie na drogach to raczej jeżeli chodzi o bezpieczeństwo, to się nie poprawia a powiem, że jest coraz gorzej.
(2018.08.21)
Idiota
mądry (2018.08.21)
@mądry - Ty idiota???
(2018.08.21)
Bo odebrania prawa jazdy to jest nic, skoro nowe mozna kupic z dokumencikpl. Mandat powinien być duzo wiekszy. ..
Marys (2018.08.23)
Powrót do komentarzy