UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@E500 - Może chcieli sprawdzić czy mają do czynienia z w miarę rozsądnym kierowcą, który dynamicznie rusza, ale później w miarę trzyma się rozsądnej prędkości i któremu wystarczy zwrócić uwagę lub pogrozić palcem żeby przypomnieć mu o przepisach, czy z kret*nem jeżdżącym w terenie zabudowanym z ponad 2-krotnie przekroczoną prędkością. Wyszło na to drugie, o co pretensje możesz mieć do siebie. Nikt za ciebie gazu nie wciskał. W sklepie też kradniesz i potem żalisz się na ochroniarza że za późno zareagował?

Zennon.