UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@E500 - Lepiej było poczekać po to, aby bardziej bolało i o to właśnie chodzi !!!!! Nie dla piratów drogowych !!! A tak nawiasem kary za przekraczanie prędkości są zdecydowanie za małe !!!


Anuluj