30
07.08.2018

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
BUHAHAHAHAHHA. Cztery miesiące zajęło policji ustalenie danych faceta. Co oni tyle czasu robili? Pewnie przesłuchali rodzinę pokrzywdzonej i wszystkich pasażerów, którzy od maja jeździli na Łęczycką, ściągali odciski palców z kierownicy i badali DNA śliny z wykładziny, oraz badali zapach bąków napierdzianych w fotel kierowcy. I już chcieli umorzyć sprawę aż tu nagle ktoś na niego doniósł.
TERES (2018.08.07)

info

1  
  2
Ty od PGR to się odpier.
Robuk45 (2018.08.07)

info

3  
  0
Jakoś nieraz korzystam z komunikacji i nic złego nie zauważyłem może taka przypadłość elblążaków bo ja z dużego miasta się przeprowadziłem. Narzekać
TOnietak (2018.08.07)

info

1  
  1
Łatwo opluwać kierowcę i się na nim wyżywać. Nikt nawet nie pomyśli co kierowca widzi w lusterku jak mu ludzie zasłaniają, a wysiadający uważają, że mają czas i zdążą jak już słyszą sygnał zamykania drzwi, Starsi i ludzie z kulami wysiadają tylnymi drzwiami gdzie są schody schowani za fotelami są niewidoczni dla kierowcy. Wszyscy mają czas tylko kierowcy się go skraca ale zawsze jest on winny. Linii nr9 dołożono 2 przystanki i 2 skrzyżowania ze światłami ale czas pozostał ten sam niech kierowcy sobie radzą z pretensjami pasażerów, tacy chłopcy do bicia.
złodziej (2018.08.07)

info

4  
  1
волшебная палочка в твоих руках, крекс-пекс и вокруг так пиздато
ta (2018.08.07)
Alicja Oryl też to testuje wyniki wkrótce.
arkadiusz55 (2018.08.07)

info

1  
  0
Do złodziej.no i odezwał sie kierowca autobusu!!! A jak idziesz na kurs przewozenia osób to czego uczą??? Żeby bezpiecznie dowieść pasażera do miejsca docelowego.po to się gamonie robi psycho testy.bo żeby wozić ludzi to trzeba mieć pod kopułą poukładane.szacnek za szacunek jak pasażer ma być miły dla kierowcy jak ten. Ch...ami śle pod nosem.i tlko do seniorów takie cwaniaczki.bo jak trafi sie jakiś prawilny małolat to abo cisza z ich strony.albo psiarskimi się broni.cwaniaczki kozaki do starszych ludzi ale karma wraca.kiedyś to wy będziecie wychodzić O kulach tylnymi drzwami albo zasłaniać lusterko kierowcy.wy jeszcze powinniście pomóc takim ludzią a nie przycinać ich drzwiami.ta kara to zamała powinieneś dostać zakaz wozenia ludzi ty palancie.jeszcze ku...wa jeżdżą z łaski na ucieche.ogólnie ch...j wam w du..e
Wkur...ony (2018.08.08)

info

1  
  2
Chylę czoła przed kierowcami jeżdżącymi takimi autobusami za tą stawkę. No a pasażerowie wystarczy spojrzec i posluchac. Przy tej temperaturze powinno zatrzymać sie całą komunikację może wtedy podpasuje.
Pasażer (2018.08.08)

info

2  
  0
Kierowcy autobusów w Elblągu to w znacznej części- notoryczne i chamskie wymuszanie pierwszeństwa, niebezpieczne manewry, itp. .. .. No cóż - jakie miasto. .. tacy kierowcy. .. ..
Gagatek (2018.08.08)

info

2  
  0
Jak sie niepodoba wam.nowobogaccy elblonzanie jazda autobusami to won do swoich samochodow gnidy!
Strazak osp (2018.08.08)

info

1  
  2