UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Chylę czoła przed kierowcami jeżdżącymi takimi autobusami za tą stawkę. No a pasażerowie wystarczy spojrzec i posluchac. Przy tej temperaturze powinno zatrzymać sie całą komunikację może wtedy podpasuje.

Pasażer