UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Łatwo opluwać kierowcę i się na nim wyżywać. Nikt nawet nie pomyśli co kierowca widzi w lusterku jak mu ludzie zasłaniają, a wysiadający uważają, że mają czas i zdążą jak już słyszą sygnał zamykania drzwi, Starsi i ludzie z kulami wysiadają tylnymi drzwiami gdzie są schody schowani za fotelami są niewidoczni dla kierowcy. Wszyscy mają czas tylko kierowcy się go skraca ale zawsze jest on winny. Linii nr9 dołożono 2 przystanki i 2 skrzyżowania ze światłami ale czas pozostał ten sam niech kierowcy sobie radzą z pretensjami pasażerów, tacy chłopcy do bicia.
złodziej