UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Kierowcy autobusów w Elblągu to w znacznej części- notoryczne i chamskie wymuszanie pierwszeństwa, niebezpieczne manewry, itp. .. .. No cóż - jakie miasto. .. tacy kierowcy. .. ..
Gagatek
Kierowcy autobusów w Elblągu to w znacznej części- notoryczne i chamskie wymuszanie pierwszeństwa, niebezpieczne manewry, itp. .. .. No cóż - jakie miasto. .. tacy kierowcy. .. ..
Gagatek