UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Kierowcy autobusów w Elblągu to w znacznej części- notoryczne i chamskie wymuszanie pierwszeństwa, niebezpieczne manewry, itp. .. .. No cóż - jakie miasto. .. tacy kierowcy. .. ..

Gagatek

Anuluj