UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak sie niepodoba wam.nowobogaccy elblonzanie jazda autobusami to won do swoich samochodow gnidy!
Strazak osp
Jak sie niepodoba wam.nowobogaccy elblonzanie jazda autobusami to won do swoich samochodow gnidy!
Strazak osp