UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Chylę czoła przed kierowcami jeżdżącymi takimi autobusami za tą stawkę. No a pasażerowie wystarczy spojrzec i posluchac. Przy tej temperaturze powinno zatrzymać sie całą komunikację może wtedy podpasuje.

Pasażer

Anuluj