UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Chylę czoła przed kierowcami jeżdżącymi takimi autobusami za tą stawkę. No a pasażerowie wystarczy spojrzec i posluchac. Przy tej temperaturze powinno zatrzymać sie całą komunikację może wtedy podpasuje.
Pasażer