UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jakoś nieraz korzystam z komunikacji i nic złego nie zauważyłem może taka przypadłość elblążaków bo ja z dużego miasta się przeprowadziłem. Narzekać

TOnietak

Anuluj