UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jakoś nieraz korzystam z komunikacji i nic złego nie zauważyłem może taka przypadłość elblążaków bo ja z dużego miasta się przeprowadziłem. Narzekać
TOnietak
Jakoś nieraz korzystam z komunikacji i nic złego nie zauważyłem może taka przypadłość elblążaków bo ja z dużego miasta się przeprowadziłem. Narzekać
TOnietak