UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Do złodziej.no i odezwał sie kierowca autobusu!!! A jak idziesz na kurs przewozenia osób to czego uczą??? Żeby bezpiecznie dowieść pasażera do miejsca docelowego.po to się gamonie robi psycho testy.bo żeby wozić ludzi to trzeba mieć pod kopułą poukładane.szacnek za szacunek jak pasażer ma być miły dla kierowcy jak ten. Ch...ami śle pod nosem.i tlko do seniorów takie cwaniaczki.bo jak trafi sie jakiś prawilny małolat to abo cisza z ich strony.albo psiarskimi się broni.cwaniaczki kozaki do starszych ludzi ale karma wraca.kiedyś to wy będziecie wychodzić O kulach tylnymi drzwami albo zasłaniać lusterko kierowcy.wy jeszcze powinniście pomóc takim ludzią a nie przycinać ich drzwiami.ta kara to zamała powinieneś dostać zakaz wozenia ludzi ty palancie.jeszcze ku...wa jeżdżą z łaski na ucieche.ogólnie ch...j wam w du..e

Wkur...ony