30
07.08.2018

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Starsze panie powinny wsiadać z przodu pojazdu a jeśli są bardzo niedołężne to jeździć z opiekunką
(2018.08.07)

info

3  
  16
Ten dziad nie powinien już jeździć żadnym pojazdem, tym bardziej Autobusem, za to jak potraktował tą kobietę, powinien stracić prawo jazdy i zapłacić porządną karę, nie tysiąc złotych, ale pięć tysięcy to by zaczął myśleć.
Kulomiot (2018.08.07)
Taka culture wynosi sie z domu.Jaka rodzina takie dzieci. A co na to rodzice jezeli zyja,a moze lepiej DLA nich jak juz nie wiedza jakie sa ich dzieci.
Zbyszek 1 (2018.08.07)

info

2  
  0
To jeszcze zakaz chodzenia, bo w butach czy na boso też trzeba byc empatycznym sympatyczny.
Johny deer (2018.08.07)
Stracił prawo jazdy -co za tym idzie możliwość wykonywania zawodu (to parę tyś. w ciagu 6 mc). + 1000 pln
(2018.08.07)
A nie przypadkiem od kodowych moherów?
(2018.08.07)
@Turbulencja - No ale Ty masz fantazje
(2018.08.07)
@Turbulencja - ile jest tych kierowcow auutobusu ktorzy sa chamscy i specjalnie komus odjeżdżają z przed nosa, albo ile krzywd juz sie zdarzylo sporo szkoda tylko, ze ludzie nie chca isc na skarge na takiego kogos, odjedzaja dalej od chodnika nie raz z wozkiem nie mozna podejsc bo odjezdza daleko tam gdzie nie mozna podjechac na koniec drogi przystanku autobusowego ile razy pod ogrodami tak robia. .relacjonuje to co widze i slysze. .dlatego nie lubie jezdzic autobusem i rzadko to robie. .
jawiemcomowie (2018.08.07)
Akurat jak ja zajeżdżam do Elblągowa w odwiedziny to też rzucam chu. jami na rodzimych kierowców. Zero dynamiki jazdy, strasznie ślamazarnie. .. dlatego lepiej jeździ mi się w Wawie.
@pitstop (2018.08.07)

info

2  
  6
TEN SIWY Z autobusy numer 7 co ciągle coś mieli z gębie. .. .CHAM I PROSTAK ! Wyzywa ludzi, krzyczy ! specjalnie zamyka drzwi przed nosem
aquabarb (2018.08.07)

info

3  
  1