A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@biker - Może jeszcze dokładniej przeczytaj - "Ponadto bardzo głośne maszyny zakłócają spokój i powodują płoszenie zwierząt. Niedozwolona jazda tymi maszynami po lesie powoduje także zagrożenie dla turystów przebywających w lesie oraz osób zbierających grzyby, jagody" - Czyli taka jazda jest niezgodna z przepisami, kropka.
za takie korzystanie z quadów powinna być ich przepadek na rzecz Skarbu Państwa, ludzie powinni wiedzieć, że jeżeli korzystają z rzeczy w sposób godny największego d. e. bi la to nie będą mieli tych rzeczy,
afsdfva tobie już przepadł bezpowrotnie ostatni zwój w mózgu. Czym jest przejazd dwóch qadów w porównaniu do wycinki lasu i wywozu długich bali ciężkim sprzętem w lesie ? Teren po takiej akcji a jest ich tysiące dziennie bo drzewo to gruby "piniądz" wygląda jak pobojowisko po wojnie i przemarsz armii czerwonej przez nasz kraj
Dalej baranie nie rozumiesz sprawy - zabronione są takie jazdy !!!!, Kapito !!!
A gdzie mają kurna jeździć?????!!!!! Żadnego toru ani nic tragedia!!!!!
Zlikwidować wysypiska śmieci iam zrobić tory. Śmieci posortowac i juz!!!
sripito nie kapito ćwoku. Możesz nas w du. p. e. pocałować i lache zrobić
Ok płaczki ile tej drogi te dwa quady zniszczyły ...,widać na foto że to ślady ciężkiego sprzętu leśnego wy amatorzy wycieczek rowerowych więcej syfu robicie tymi podpaskami co wasze stare zostawiają tu w tym kraju już nic nie wolno
" - A gdzie mają kurna jeździć?????!!!!! - " - Nie kupuj badziewia to nie będziesz miał problemu!!! Tak nawiasem zawieź quad na poligon i tam sobie trenuj !!!
Drogi publiczne, lasy itp. nie są do jeżdżenia quadami przez małolatów a już napewno nie z małymi dziećmi jak ktoś wcześniej napisał. Padła propozycja, żeby na poligonie sobie pojeździć i myślę, że jest to dobry pomysł. Poligon mamy przecież tuż koło Elbląga. Nikomu tam nie będzie to przeszkadzać.