UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ok płaczki ile tej drogi te dwa quady zniszczyły ...,widać na foto że to ślady ciężkiego sprzętu leśnego wy amatorzy wycieczek rowerowych więcej syfu robicie tymi podpaskami co wasze stare zostawiają tu w tym kraju już nic nie wolno
Jeździć tam ostro