UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ok płaczki ile tej drogi te dwa quady zniszczyły ...,widać na foto że to ślady ciężkiego sprzętu leśnego wy amatorzy wycieczek rowerowych więcej syfu robicie tymi podpaskami co wasze stare zostawiają tu w tym kraju już nic nie wolno

Jeździć tam ostro

Anuluj