UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

za takie korzystanie z quadów powinna być ich przepadek na rzecz Skarbu Państwa, ludzie powinni wiedzieć, że jeżeli korzystają z rzeczy w sposób godny największego d. e. bi la to nie będą mieli tych rzeczy,

afsdfva