Wybrany wątek opinii
Czy Nadleśnicy widzieli jak leśnicy pracujący w lesie potrafią zniszczyć ściółkę leśną oraz drogi? Jeżeli za quada jest taka kara to za ciężki sprzęt ryjący wszystko dookoła powinna być x10.Jeszcze nigdy pojazd jak quad nie zniszczył tak drogi jak sprzęt leśników.
Do moderacji
Odpowiedz
4
0
@biker - Może jeszcze dokładniej przeczytaj - "Ponadto bardzo głośne maszyny zakłócają spokój i powodują płoszenie zwierząt. Niedozwolona jazda tymi maszynami po lesie powoduje także zagrożenie dla turystów przebywających w lesie oraz osób zbierających grzyby, jagody" - Czyli taka jazda jest niezgodna z przepisami, kropka.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
@biker - Ale służby leśne przynajmniej naprawiają drogi po sobie.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0