A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Jedno pytanie. Jak można było dać się złapać??? AMATORZY HAHAHAHAHAHA
@Jezusieńku - pomyśl trochę, choć przez chwilę
złapać i do opróżniania szamb za darmo przez rok, tak powinno być!
najpierw należałoby ciebie do tego szamba wrzucić
leśnicy to zwykli robotnicy
brak OC, brak przeglądu, brak uprawnień ale procenty w krwi
@Jezusieńku - Kraj Ci się nie podoba? To po prostu wyjedz do innego kraju np. Afryki, tam w buszu będziesz mógł bez ograniczeń robić, co chcesz, Przecież nikt nikogo siłą nie trzyma !.
@quadzik - - " Jak można było dać się złapać??? AMATORZY HAHAHAHAHAHA - Tak bo we Wiktorowie to są zawodowcy, co? Robią nieudolną policję w konia, to chciałeś powiedzieć?
We Wiktorowie widziałam jeszcze, że wożą ci młodzieńcy malutkie dzieci na tych quadach bez jakichkolwiek zabezpieczeń! Włosy na głowie się jeżą widząc tą kompletną nieodpowiedzialność. Nie ma dozoru, to dzieci hasają i robią, co im się rzewnie podoba. Gdzie rodzice, gdzie jest policja? Policja może ma to gdzieś, ale rodzice, którzy pozwalają przewozić takie małe dzieci przez nieco większe dzieciaki, . to już jest skrajna nieodpowiedzialność.
Czy Nadleśnicy widzieli jak leśnicy pracujący w lesie potrafią zniszczyć ściółkę leśną oraz drogi? Jeżeli za quada jest taka kara to za ciężki sprzęt ryjący wszystko dookoła powinna być x10.Jeszcze nigdy pojazd jak quad nie zniszczył tak drogi jak sprzęt leśników.