Leśnicy zatrzymali amatorów nielegalnej jazdy quadami po lesie
Fot. arch. Nadleśnictwo Elbląg
Strażnicy leśni z Nadleśnictwa Elbląg i Nadleśnictwa Kwidzyn w trakcie wspólnej służby, zatrzymali dwie osoby poruszające się po lesie quadami. Dzięki informacji od zaniepokojonych osób strażnicy leśni udali się na teren leśnictwa Kadyny, gdzie doszło do zatrzymania i ukarania sprawców. Za poruszanie się pojazdem mechanicznym po lesie grozi mandat karny w wysokości do 500 zł lub grzywna w wysokości do 5 tys. zł.