UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
za takie korzystanie z quadów powinna być ich przepadek na rzecz Skarbu Państwa, ludzie powinni wiedzieć, że jeżeli korzystają z rzeczy w sposób godny największego d. e. bi la to nie będą mieli tych rzeczy,
afsdfva