UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Drogi publiczne, lasy itp. nie są do jeżdżenia quadami przez małolatów a już napewno nie z małymi dziećmi jak ktoś wcześniej napisał. Padła propozycja, żeby na poligonie sobie pojeździć i myślę, że jest to dobry pomysł. Poligon mamy przecież tuż koło Elbląga. Nikomu tam nie będzie to przeszkadzać.

Aniazdo.

Anuluj