UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Drogi publiczne, lasy itp. nie są do jeżdżenia quadami przez małolatów a już napewno nie z małymi dziećmi jak ktoś wcześniej napisał. Padła propozycja, żeby na poligonie sobie pojeździć i myślę, że jest to dobry pomysł. Poligon mamy przecież tuż koło Elbląga. Nikomu tam nie będzie to przeszkadzać.

Aniazdo.