41
02.08.2018

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Wpadają jeden za drugim
(2018.08.03)
"Za usiłowanie wprowadzenia do obrotu znacznych ilości narkotyków i uprawę konopi grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności. " Przecież on nic nie usiłował. Usiłowanie to zrobienie czegoś na siłę, wbrew komuś. On nikogo nie zmuszał do zakupu. To zwykły ogrodniczy biznes spowodowany popytem na rynku. Szkodliwość czynu znikoma w porównaniu ze sprzedażą podrabianego/rozrabianego alkoholu. Alkohol jest o wieeeele gorszy w skutkach społecznych. Dziwny ten kraj.
(2018.08.03)

info

7  
  1
@szimurina - Może zrobić tak jak od roku w USA. Wiele stanów zalegalizowało konopie w ten sposób, że można hodować na sprzedaż w celach rekreacyjnych, pod warunkiem rejestracji i opłacania podatków. Jest wydawane pozwolenie na sklepik, a przy sprzedaży (tylko dorosłym) prowadzi się rejestr kupujących. Każdy stan ma inny limit posiadania przy sobie i chyba trzeba mieć paragon z tego sklepiku do okazania w razie kontroli.
(2018.08.03)
Bo palaczy, ogrodników i użytkowników marihuany jest w Polsce około 2 miliony.
ktosław (2018.08.03)
Chłopie, sportowcy zawodowi nawet sobie palą po treningu a ty tu wyjeżdżasz jakby to była substancja degradująca życie.
ktosław (2018.08.03)
Ten ogrodnik to jeden z bardzo wielu, który pewnie częstuje tylko swoje najbliższe grono znajomych i przyjaciół. Eko ziele nic złego nie robiące. Dilerów narkotyków z prawdziwego zdarzenia już nie ma. Wolą zajmować się dopalaczami gdzie jest większy zarobek, mniejszy przypał no i legalność xD
ktosław (2018.08.03)
A może by policja i Ci spece za dopalaczami się rozejrzeli? Chyba, że szukają tylko dobrego stuff'u
Pit-ER (2018.08.03)

info

4  
  0
Bo konkurencja sypie, a sami hodowcy dużo gadają. ..
Anonimek1 (2018.08.03)
@ktosław - sporo sportowców ostatnio niespodziewanie się przekręca i to całkiem młodzi
(2018.08.03)
@ktosław - to o ten przypał wam przecież chodzi co nie, dopalacze takiego kopa nie dają
(2018.08.03)