UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ten ogrodnik to jeden z bardzo wielu, który pewnie częstuje tylko swoje najbliższe grono znajomych i przyjaciół. Eko ziele nic złego nie robiące. Dilerów narkotyków z prawdziwego zdarzenia już nie ma. Wolą zajmować się dopalaczami gdzie jest większy zarobek, mniejszy przypał no i legalność xD

ktosław