Wybrany wątek opinii

a można by wydawać koncesje pobierac akcyzę i nie robić z ludzi dorosłych dzieci a tym bardziej bandytów ale rządzili i rządzą nami idio ci
szimurina (2018.08.02)
@szimurina - Może zrobić tak jak od roku w USA. Wiele stanów zalegalizowało konopie w ten sposób, że można hodować na sprzedaż w celach rekreacyjnych, pod warunkiem rejestracji i opłacania podatków. Jest wydawane pozwolenie na sklepik, a przy sprzedaży (tylko dorosłym) prowadzi się rejestr kupujących. Każdy stan ma inny limit posiadania przy sobie i chyba trzeba mieć paragon z tego sklepiku do okazania w razie kontroli.
(2018.08.03)
Powrót do komentarzy