UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Chłopie, sportowcy zawodowi nawet sobie palą po treningu a ty tu wyjeżdżasz jakby to była substancja degradująca życie.
ktosław
Chłopie, sportowcy zawodowi nawet sobie palą po treningu a ty tu wyjeżdżasz jakby to była substancja degradująca życie.
ktosław