Wybrany wątek opinii
Ten ogrodnik to jeden z bardzo wielu, który pewnie częstuje tylko swoje najbliższe grono znajomych i przyjaciół. Eko ziele nic złego nie robiące. Dilerów narkotyków z prawdziwego zdarzenia już nie ma. Wolą zajmować się dopalaczami gdzie jest większy zarobek, mniejszy przypał no i legalność xD
Do moderacji
Odpowiedz
3
0
@ktosław - to o ten przypał wam przecież chodzi co nie, dopalacze takiego kopa nie dają
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
można jaśniej?
Do moderacji
Odpowiedz
0
0