Wybrany wątek opinii

Ten ogrodnik to jeden z bardzo wielu, który pewnie częstuje tylko swoje najbliższe grono znajomych i przyjaciół. Eko ziele nic złego nie robiące. Dilerów narkotyków z prawdziwego zdarzenia już nie ma. Wolą zajmować się dopalaczami gdzie jest większy zarobek, mniejszy przypał no i legalność xD
ktosław (2018.08.03)
@ktosław - to o ten przypał wam przecież chodzi co nie, dopalacze takiego kopa nie dają
(2018.08.03)
można jaśniej?
ktosław (2018.08.03)
Powrót do komentarzy