UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ten ogrodnik to jeden z bardzo wielu, który pewnie częstuje tylko swoje najbliższe grono znajomych i przyjaciół. Eko ziele nic złego nie robiące. Dilerów narkotyków z prawdziwego zdarzenia już nie ma. Wolą zajmować się dopalaczami gdzie jest większy zarobek, mniejszy przypał no i legalność xD

ktosław

Anuluj