UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@szimurina - Może zrobić tak jak od roku w USA. Wiele stanów zalegalizowało konopie w ten sposób, że można hodować na sprzedaż w celach rekreacyjnych, pod warunkiem rejestracji i opłacania podatków. Jest wydawane pozwolenie na sklepik, a przy sprzedaży (tylko dorosłym) prowadzi się rejestr kupujących. Każdy stan ma inny limit posiadania przy sobie i chyba trzeba mieć paragon z tego sklepiku do okazania w razie kontroli.