A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Również bardzo duży jest odsetek zgonów dzieci do 1 roku życia. Rozumiem, że oni też palili marihuanę?
można jaśniej?
Jak Ci wszyscy piszący "zielarze" tak przychylnie patrzący na uprawę konopi doczekają się własnych dzieci, które będą mogły legalnie kupić trawkę na każdym rogu to wtedy chciałbym poznać ich zdanie o świetnym działaniu ziółek.
Dopóki nie dotyczy to kogoś bliskiego wszystkie te gadki są g...o warte.
Nie widzisz różnicy pomiędzy uprawą a kupnem i tu jest problem. Kupić to mogą teraz kiedy jest nielegalna. Kiedy będzie można uprawiać handel powinien być surowo karany.
@ktosław - Może ich rodzice palą? Ale sportowcy są przecież okazami zdrowia a tu na boisku padają jak much z niewyjaśnionych przyczyn
Ci zielarze są często bezdzietnymi samotnikami po piędziesiątce
@ktosław - Masz już problem z logicznym myśleniem
Ty tylko liczysz wartość towaru. A dla kogo koszty uprawy??? Uprawiać to nic nie kosztuje? Wy myślicie że 1 krzak kilka kilogramów towaru wyda???
"Ci zielarze są często bezdzietnymi samotnikami po piędziesiątce" - już mniejsza o to, że stwierdzenie wyciągnięte z czapy ale jak nawet by tak było to co z tego. Posiadanie dzieci to przymus? Znam ludzi palących sobie od czasu do czasu i normalnie funkcjonują. Mają dzieci, uprawiają sporty i dobrze zarabiają, ale nie w Elblągu oczywiście.
ktoś sław jest tego przykładem, takich ludzi mało obchodzi czy czyjeś dziecko wpadnie w nałóg