Pijani kierujący wyeliminowani z ruchu
fot. policja
Elbląscy policjanci w ciągu minionej doby przeprowadzili około 300 kontroli trzeźwości. Pozwoliło to na wyeliminowanie z ruchu dwóch kierujących ze znaczną zawartością alkoholu w organizmie. Jeden z kierujących miał blisko 2,5 promila.