82
14.05.2018

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Jak to jest napisać komentarz i samemu sobie odpowiadać na niego?
Gosc1 (2018.05.14)
Ale jesteś tępy .:O
Wiaderko (2018.05.14)

info

0  
  0
Zabiełło znowu pogięłło najgorsze tępaki wypowiadają się na temat przekopu ludzie nie macie pojęcia o kałuży a wypowiadacie si n temat przekopu zalewu i to zawsze i sami nie maja co robić tylko strzępią języki byle paplać coś i udawać mądrego a znają się na tym jak świnia na gwiazach
(2018.05.14)

info

2  
  3
Trolami sa ci co za kase spleczna spelnaja swoje mazenia!!!
(2018.05.14)

info

2  
  1
Jeżeli ktoś uważa, ze Rosjanom jest na rękę przekop, to albo jest tępy, albo nas uważa za głupich. Kiedys tak uważali, ze bez Moskwy nie moglibyśmy istnieć, a jednak istniejemy i mamy się lepiej. W tym przypadku bedzie tak samo! Temu koentatorowi co sie nie podpisał, podpowiadam, ze pana Balbuzę, nie jest godzien pocałować w d. .ę!
Siasiustasiu (2018.05.14)

info

6  
  1
@"głupia"ekoloszka - Sądząc po znajomości ortografii, jesteś faktycznie nienachalnie wykształcona.
hd (2018.05.14)
A moim skromnym zdaniem przekopał bym tą mierzeje następnie dołożył bym wszystkim co są za jeszcze po 500+ aby nie musieli chodzić do pracy a na końcu z przyjemnością spotkałbym się z wami wszystkimi pod pomnikiem który mam nadzieje powstanie też w pięknym mieście Elblągu.
(2018.05.14)

info

3  
  6
Nawiedzona baba!
Siostra (2018.05.14)
Panie Babojć nigdy nie jest tak, aby dane miasto, czy region tracił na otwarciu do morza. I nie ma nic w tym złego, że 1mld zostanie wydany w tym regionie Polski, nie z kasy samorządów itp itd. Skoro można miliardami wspierać nierentowne górnictwo ? To Nam się coś też należy. A co do tego gdyby " gdyby babcia. .. " a wspomniany zakład pracy na 1000 osób, to na pewno nie z tych pieniędzy. O czym Pan powinien wiedzieć. I ta budowa kamienic z tej kasy. .. romantyk z Pana : )
pampi-ZAWADA (2018.05.14)

info

7  
  2
No cóż ja miałem odwagę cywilną aby podpisać się pod tym co myślę od prawie trzech dekad w sprawie przekopu. Dla wszystkich, którzy twierdzą, że jestem przybudówką PO bo głosowałem w 2010 roku na Grzegorza Nowaczyka zadam pytanie czyja wiec przybudówką było PIS i kandydat na prezydenta jeśli w II turze poparto Henryka Słoninę? Oczywiście jestem przekonany, że przekop nie powstanie jeszcze długo. .. .a temat jak bumerang będzie powracał jeszcze wielokrotnie.
Dariusz_Babojć (2018.05.14)