A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Jak to jest napisać komentarz i samemu sobie odpowiadać na niego?
Ale jesteś tępy .:O
Zabiełło znowu pogięłło najgorsze tępaki wypowiadają się na temat przekopu ludzie nie macie pojęcia o kałuży a wypowiadacie si n temat przekopu zalewu i to zawsze i sami nie maja co robić tylko strzępią języki byle paplać coś i udawać mądrego a znają się na tym jak świnia na gwiazach
Trolami sa ci co za kase spleczna spelnaja swoje mazenia!!!
Jeżeli ktoś uważa, ze Rosjanom jest na rękę przekop, to albo jest tępy, albo nas uważa za głupich. Kiedys tak uważali, ze bez Moskwy nie moglibyśmy istnieć, a jednak istniejemy i mamy się lepiej. W tym przypadku bedzie tak samo! Temu koentatorowi co sie nie podpisał, podpowiadam, ze pana Balbuzę, nie jest godzien pocałować w d. .ę!
@"głupia"ekoloszka - Sądząc po znajomości ortografii, jesteś faktycznie nienachalnie wykształcona.
A moim skromnym zdaniem przekopał bym tą mierzeje następnie dołożył bym wszystkim co są za jeszcze po 500+ aby nie musieli chodzić do pracy a na końcu z przyjemnością spotkałbym się z wami wszystkimi pod pomnikiem który mam nadzieje powstanie też w pięknym mieście Elblągu.
Nawiedzona baba!
Panie Babojć nigdy nie jest tak, aby dane miasto, czy region tracił na otwarciu do morza. I nie ma nic w tym złego, że 1mld zostanie wydany w tym regionie Polski, nie z kasy samorządów itp itd. Skoro można miliardami wspierać nierentowne górnictwo ? To Nam się coś też należy. A co do tego gdyby " gdyby babcia. .. " a wspomniany zakład pracy na 1000 osób, to na pewno nie z tych pieniędzy. O czym Pan powinien wiedzieć. I ta budowa kamienic z tej kasy. .. romantyk z Pana : )
No cóż ja miałem odwagę cywilną aby podpisać się pod tym co myślę od prawie trzech dekad w sprawie przekopu. Dla wszystkich, którzy twierdzą, że jestem przybudówką PO bo głosowałem w 2010 roku na Grzegorza Nowaczyka zadam pytanie czyja wiec przybudówką było PIS i kandydat na prezydenta jeśli w II turze poparto Henryka Słoninę? Oczywiście jestem przekonany, że przekop nie powstanie jeszcze długo. .. .a temat jak bumerang będzie powracał jeszcze wielokrotnie.