UWAGA!
[X]
Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Zabiełło znowu pogięłło najgorsze tępaki wypowiadają się na temat przekopu ludzie nie macie pojęcia o kałuży a wypowiadacie si n temat przekopu zalewu i to zawsze i sami nie maja co robić tylko strzępią języki byle paplać coś i udawać mądrego a znają się na tym jak świnia na gwiazach