82
14.05.2018

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Ostatnio przeczytałem, że Olsztyn chce dostępu do morza, mają podobno w Olsztynie wybudować port morski.
(2018.05.14)

info

4  
  6
Ale pan bzdury pisze, że aż specjalnie utworzyłem przed chwilą konto na tym portalu aby dodać swój komentarz. Oczywiście że koncepcja budowy drogi wodnej łączącej Zatokę Gdańską z Zalewem Wiślanym ma swoje początki w XVI w. czyli sięga czasów panowania Zygmunta Augusta później Stefana Batorego (wojny I Rzeczpospolitej z Gdańskiem) natomiast w czasach nam bardziej współczesnych to inż. Eugeniusz Kwiatkowski (ten od Gdyni i portu Gdynia) jako delegat rządu ds. rozwoju wybrzeża po II wojnie światowej jako pierwszy przypomniał o tym bardzo ważnym dla Elbląga i okolic przedsięwzięciu. Wyrażam szczere poparcie dla budowy nowej drogi wodnej jako szansy na owocny rozwój elbląższczyzny, jak też być może całego regionu Warmii i Mazur. Elbląg wprawdzie nie będzie konkurencją dla Gdańska i Gdyni czy Szczecina i Świnoujścia ale spwwnością ma szansę stać się piątym portem morskim w Polsce. Korzyści jakie wynikają z transportu morskiego i skomunikowania z międzynarodową drogą wodną E 60 są nie do przecenienia (przedsięwzięcie ma też istotne znaczenie dla turystyki). Cieszę się, że wreszcie koncepcja ta ma realne szanse na realizację. Proszę tej szansy nie zaprzepaścić.
(2018.05.14)

info

6  
  3
Proszę o szybkie udanie się na Oddział Psychiatryczny. .. .Pozdrawiam Ordynator Jarosław Kaczyński. .. tam takich potrzebuję do " dobrej zmiany". ..
Czy może ktoś wyjaśnić, w czym ma pomóc Elblągowi przekopanie Mierzei Wiślanej? Kwestia turystyczna - zbyt duże nakłady do ewentualnych zysków. Elbląg nigdy - z uwagi na położenie i bliskość innych portów, nie będzie konkurencyjny dla Gdańska, Gdyni, Szczecina itp.
(2018.05.14)

info

4  
  7
Szczyt chamstwa.
Szczyt chamstwa. Rozumiem że malkontent z Platformy Obywatelskiej.
Odważył się pan i wystarczy. A my wyborcy podziękujemy Panu i Pana partii w najbliższych wyborach.
Realista1 (2018.05.14)
Wystarczy iść na wybory, nie głosować na PIS i PIS przegra. Ostatnio wybrało ich około 5 mil ludzi.
(2018.05.15)

info

3  
  4
należy dopilnować obietnicy PIS-u, przekop jest potrzebny co potwierdzi się w przyszłości, miasto ogromnie zyska na tej inwestycji.
kopacprzekop (2018.05.15)

info

5  
  2
@"głupia"ekoloszka - Może i śledzi nie było, za to jest węgorz. ..
Anonimek1 (2018.05.15)