A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Ostatnio przeczytałem, że Olsztyn chce dostępu do morza, mają podobno w Olsztynie wybudować port morski.
Ale pan bzdury pisze, że aż specjalnie utworzyłem przed chwilą konto na tym portalu aby dodać swój komentarz. Oczywiście że koncepcja budowy drogi wodnej łączącej Zatokę Gdańską z Zalewem Wiślanym ma swoje początki w XVI w. czyli sięga czasów panowania Zygmunta Augusta później Stefana Batorego (wojny I Rzeczpospolitej z Gdańskiem) natomiast w czasach nam bardziej współczesnych to inż. Eugeniusz Kwiatkowski (ten od Gdyni i portu Gdynia) jako delegat rządu ds. rozwoju wybrzeża po II wojnie światowej jako pierwszy przypomniał o tym bardzo ważnym dla Elbląga i okolic przedsięwzięciu. Wyrażam szczere poparcie dla budowy nowej drogi wodnej jako szansy na owocny rozwój elbląższczyzny, jak też być może całego regionu Warmii i Mazur. Elbląg wprawdzie nie będzie konkurencją dla Gdańska i Gdyni czy Szczecina i Świnoujścia ale spwwnością ma szansę stać się piątym portem morskim w Polsce. Korzyści jakie wynikają z transportu morskiego i skomunikowania z międzynarodową drogą wodną E 60 są nie do przecenienia (przedsięwzięcie ma też istotne znaczenie dla turystyki). Cieszę się, że wreszcie koncepcja ta ma realne szanse na realizację. Proszę tej szansy nie zaprzepaścić.
Proszę o szybkie udanie się na Oddział Psychiatryczny. .. .Pozdrawiam Ordynator Jarosław Kaczyński. .. tam takich potrzebuję do " dobrej zmiany". ..
Czy może ktoś wyjaśnić, w czym ma pomóc Elblągowi przekopanie Mierzei Wiślanej? Kwestia turystyczna - zbyt duże nakłady do ewentualnych zysków. Elbląg nigdy - z uwagi na położenie i bliskość innych portów, nie będzie konkurencyjny dla Gdańska, Gdyni, Szczecina itp.
Szczyt chamstwa.
Szczyt chamstwa. Rozumiem że malkontent z Platformy Obywatelskiej.
Odważył się pan i wystarczy. A my wyborcy podziękujemy Panu i Pana partii w najbliższych wyborach.
Wystarczy iść na wybory, nie głosować na PIS i PIS przegra. Ostatnio wybrało ich około 5 mil ludzi.
należy dopilnować obietnicy PIS-u, przekop jest potrzebny co potwierdzi się w przyszłości, miasto ogromnie zyska na tej inwestycji.
@"głupia"ekoloszka - Może i śledzi nie było, za to jest węgorz. ..