UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A moim skromnym zdaniem przekopał bym tą mierzeje następnie dołożył bym wszystkim co są za jeszcze po 500+ aby nie musieli chodzić do pracy a na końcu z przyjemnością spotkałbym się z wami wszystkimi pod pomnikiem który mam nadzieje powstanie też w pięknym mieście Elblągu.


Anuluj